פרסומת
חדשות להטבפא"קחדשות להטבפא"ק בארץלא פחות חדשותלהטבפא"קתרבות

הזמרת והשחקנית דנה אינטרנשיונל הוטרדה מינית: "אני מצטערת על ששתקתי"

אינטרנשיונל פרסמה באינסטגרם על תקיפה מינית שעברה בידי אדם מפורסם: "הוא הפיל את שנינו למיטה... לא בא לך עלי? שאל כאילו הוא מתת האל".

היום (רביעי) חשפה דנה אינטרנשיונל (52) בתגובה לפוסט באינסטגרם כי הוטרדה מינית על ידי אדם מפורסם ובעל כוח. "חוזרת מהופעה למלון היישר לחדר שלי ואז הוא נכנס בעקבותיי לחדר חובק אותי חזק ללא רשות ומפיל את שנינו למיטה… לא בא לך עלי? שאל מספר פעמים כאילו הוא מתת האל לאנושות ואני הודפת אותו ובלב צועקת אני נגעלת ממך עד שחמקתי מהמיטה ובזה הסתיים העניין כיוון שמדובר באדם מפורסם ובעל כוח" רשמה הזמרת.

עוד שיתפה "אצלי בלב זה נחקק ולא נשכח… היום אני מצטערת על ששתקתי והתייחסתי לעניין כאל בדיחה ואפילו חששתי שהוא נפגע ממני על זה שסירבתי לו בצורה כזאת. אין לי כוח להמשך הסיפור מה קרה כשנפגשנו אחרי שנים והוא שוב התנהג בחולניות רק שזה קרה בפומבי והייתי חייבת לשמור על איפוק ולא להגיב כמו שרציתי". אחרי חצי שעה מרגע העלאת התגובה שרשמה החליטה הזמרת להסיר את התגובה לפוסט.

הזמרת והשחקנית דנה אינטרנשיונל | צילום: Daniel Aragay, CC BY 2.0 , via flickr
הזמרת והשחקנית דנה אינטרנשיונל | צילום: Daniel Aragay, CC BY 2.0 , via flickr

הדברים צפו בתחושותיה ומחשבותיה של אינטרנשיונל אחר פרסום התחקיר על גל אוחובסקי ב-כאן11, והטענות שעלו נגד איתי פנקס בגין קיום יחסי מין עם נערים לכאורה, בעקבותם הודיע פנקס על החלטתו להשעות את עצמו מכהונתו כמחזיק תיק הלהט"ב בעיריית תל אביב יפו. "מי שלא חווה על בשרו לא יכול להבין באמת את הקורבן" רשמה אינטרנשיונל באחת התמונות ששיתפה בעמוד הפייסבוק שלה.

אינטרנשיונל שיתפה בימים האחרונים ברשתות החברתיות כי משתיקים אותה. "מכבשי לחצים סותמים לי הפה כבר 30 שנה ואין לי כבר מקום לעוד ועוד לחץ… הצפייה בתחקיר המדובר עוררה בי שדים רדומים שנאספו בי והדחקתי במאמץ רב במשך כל השנים" רשמה הזמרת בדף הפייסבוק שלה אמש (שלישי).

פרסומת

"לצדק אין גיל ואני חולקת על מי שקוצב זמן התלוננות לאדם שחווה עוול כלשהו באותה מידה שאני נגעלת מעצמי מחדש בכל כניעה למכבש לחץ על חשבון האמת, הצדק והגנה על החלש ממני תמורת "שקט תעשייתי" וחלילה שלא תיפתח תיבת פנדורה" הוסיפה אינטרנשיונל.

הוספת תגובה

Back to top button