פרסומת
חדשות טלוויזיהטלוויזיהלהטבפא"קתרבות

קים קטרל לוהקה לסדרת הדרמה הקווירית החדשה של נטפליקס – "Glamorous"

המועמדת מרובת המועמדויות לפרס האמי היא בין נבחרת השחקנים שלוהקו לסדרה חדשה המתרחשת בתעשיית הקוסמטיקה.

המועמדת חמש פעמים לאמי תגלם דמותה של אשפית איפור מרהיבה ב-Glamorous (השם בעברית טרם נבחר), סדרת דרמה חדשה בת 10 פרקים, שבמרכזה צעיר קוויר שמגדרו אינו קונפורמי (השחקנ.ית, זמר.ת-יוצר.ת ויוטיובר.ית מיס בני) שחייו תקועים במקומם עד שיגיע לעבוד עבור דמותה של קטרל. 

קים קטרל | צילום: טימוטי גרינפילד סאנדרס, באדיבות נטפליקס
קים קטרל תככב בדרמה של נטפליקס המתרחשת בתעשיית הקוסמטיקה | צילום: טימוטי גרינפילד סאנדרס, באדיבות נטפליקס

לסדרה ליהקו גם את זיין פיליפס, ג'ייד פייטון, מיכאל שו רוזן, איישה האריס וגראהם פארקהרסט כחברי קאסט קבועים. בנוסף יתארחו בעונה ה-1 של הסדרה: דיאנה-מריה ריבה, ליסה גילרוי ומארק דקלין.

מדולין אדיסון, דמותה של קטרל, היא בוגרת תור הזהב של דוגמניות העל, והקימה קו ביוטי בוטיקי ויוקרתי הנושא את שמה. היא מעוניינת להרחיב את העסק שלה, ורואה הזדמנות במרקו מג'יה (מיס בני), אותו היא מחליטה לאמץ הישר מדלפק האיפור ועד למקום בשולחנה. זו תהיה ההזדמנות הראשונה של מרקו להבין מה הוא רוצה מהחיים, מי הוא בעצם ומה זה באמת אומר בשבילו להיות קוויר.

זיין פיליפס | צילום: ג'יימי מקארטני, Getty Images, באדיבות נטפליקס
השחקן זיין פיליפס, יגלם דמות בנה של קים קטרל | צילום: ג'יימי מקארטני, Getty Images, באדיבות נטפליקס

פיליפס (Fire Island) מגלם את בנה של מדולין, צ'אד, שהוא מנהל המכירות של החברה. פייטון (שושלת) תגלם את העוזרת הראשית של מדולין, ונציה. רוזן (שבריריוֹת) והאריס (דייזי ג'ונס) מגלמים מעצבים גרפיים ב-"Glamorous by Madolyn".

גראהם פארקהרסט | צילום: דייוויד לייס, באדיבות נטפליקס
גראהם פארקהרסט | צילום: דייוויד לייס, באדיבות נטפליקס

פארקהרסט (אקדמיית המטרייה) מגלם את פרקר, גבר סיסג'נדר הומו מוצהר, שיש לו מפגש מקרי עם מרקו שנותן לו אחרי מה לרדוף בחייו.

דיאנה-מריה ריבה | צילום: ראיין ווסט, באדיבות נטפליקס
דיאנה-מריה ריבה | צילום: ראיין ווסט, באדיבות נטפליקס

ריבה (בשבילי אתם מתים) מגלמת את אמו של מרקו, ג'וליה. גילרוי מגלמת משפיענית במדיה החברתית המכונה "Alyssasays". דקלין מגלם את ג'יימס, יוצר סרטים דוקומנטריים.

פרסומת

נטפליקס נתנה לצוות של Glamorous הזמנה ישירה לסדרה בחודש אפריל 2022, אבל הדרך שלה לענקית הסטרימינג לא הייתה פשוטה. הפרויקט של אולפני CBS פותח בתחילה ב-CW (רשת טלוויזיה אמריקאית עם רייטינג נמוך) בשנת 2019. שם צולם פיילוט לסדרה שלא הבשיל מעבר לכך. מיס בני, אז היה/היתה ידוע.ה יותר בתור בן ג'יי פירס, כיכב.ה גם היא/הוא בגרסה הזו, וברוק שילדס שיחקה את התפקיד שמחזיקה כעת קטרל.

ג'ורדון נרדינו (מסע בין כוכבים: דיסקברי, סמאש) כתב את הפיילוט שהופק ב-CW ונשאר מחובר לסדרה גם במעבר לנטפליקס ככותב ומפיק בפועל. המפיקים הבכירים דיימון וויאנס ג'וניור ו-קמרון טארלו מ-Two Shakes Entertainment, היו מעורבים גם הם בגרסה הקודמת. לנרדינו ולווייאנס כלולים גם הם בעסקה מול אולפני CBS.

בימים אלו ניתן לראות את כוכבת העבר של סקס והעיר הגדולה, בגרסה החדשה של "הכי גאים שיש" בשירות הסטרימינג peacock שלצערנו אינו פתוח עדיין בישראל.

הוספת תגובה

Back to top button