פרסומת
חדשות להטבפא"קחדשות להטבפא"ק בארץלהטבפא"קמוזיקהמוזיקה ישראלית

שרית חדד יוצאת מהארון בשיר חדש – "אהבה כמו שלנו"

תמר יהלומי (27) היא בת זוגה של הזמרת והיוצרת שרית חדד (42), כך חושפת ומשתפת חדד בשיר שכתבה לה יהלומי ביחד עם יונתן קלימי.

יום לפני יום הולדתה ה-43, שרית חדד יוצאת מהארון ומשחררת שיר חדש בביצועה, בו מפרסמת וחושפת את בת זוגה בשנים האחרונות תמר יהלומי. שם השיר שנכתב על ידי יהלומי ויונתן קלימי "אהבה כמו שלנו", ומילותיו מספרות על הקושי והיופי באהבה. את השיר שרה שרית בלשון נקבה לגבר, למרות שבסופו של הקליפ שפרסמה נחשף הסוד אולי הגדול ביותר בקריירה שלה, שיוכה לקהילת הלהטבפא"ק.

שרית חדד יוצאת מהארון, הסוד שנחשף אחר למעלה מ-30 שנות קריירה, מתגלה לנו בסופו של הקליפ בה נראות חדד ויהלומי יושבות יחדיו על ספסל מול חוף הים. חדד מניחה ראשה על יהלומי, תמונת הסיום של הקליפ אשר מהווה גם כעטיפה (קאבר) לקליפ.

בחשבון האינסטגרם הכוכבת כתבה ושיתפה: "שיר חדש, כתוב ומבוצע מדם ליבי. הקליפ החדש מציג את האהבה מנקודת המבט שלי על העולם ועל עצמי. היום כשהבנות שלי גדלות במהירות עם עיניים סקרניות, אני שמחה להציג להן את היכולת להיות מה שהן רק רוצות, וללמד אותן שהחופש, הזמן והבחירה מעל הכל. תודה על המשפחה שלי והמקום בו הקריירה והמשפחה התמזגו- זה רגע שלם בשבילי".

דבריה של חדד מתוך עמוד האינסטגרם שלה.

שר הבריאות ניצן הורוביץ, אשר בעצמו משתייך לקהילת הלהטבפא"ק, שיתף בחשבון הטוויטר שלו: "נגעת בי, שרית חדד, בהחלט נגעת בי. וכל כך חשוב מה שאת אומרת לבנות שלך ולכולם: כל אחת יכולה להיות מה שהיא רוצה, עם מי ואיך שהיא רוצה. חיבוק גדול".

פרסומת
ברכות לחדד על היציאה מן הארון, מתוך חשבון הטוויטר של שר הבריאות ניצן הורוביץ.

תמר יהלומי החלה את דרכה כזמרת בגיל 16 וחצי בלבד, זאת במסגרת תוכנית הריאלטי "כוכב נולד". יהלומי הגיעה לחצי גמר העונה בתוכנית, אך נתגלה על ידי הפקת התוכנית כי אביה הטה את התוצאות ולכן החליטה לפרוש מחצי הגמר. בהמשך ניסתה לפצוח בקריירת סולו, וסינגל הבכורה שלה "האמת" יצא בסוף שנת 2011.

כיום יהלומי מוכרת לנו בעיקר כפזמונאית, מפיקה מוזיקלית ומלחינה. את יצירותיה ביצעו זמרות וזמרים רבים ביניהם: שרית חדד, עומר אדם, עדן בן זקן, אייל גולן, אגם בוחבוט ועוד.

תמונה של תמר יהלומי מתוך עמוד האינסטגרם שלה.

אהבה כמו שלנו

מילים ולחן: תמר יהלומי ויונתן קלימי | עיבוד והפקה מוזיקלית: תמר יהלומי ויונתן קלימי

אהבה כמו שלנו
נוגעת רק פעם אחת בחיים
בחיים כמו שלנו
זה קשה להחזיק פה ביחד שנים

פרסומת

היא עושה לנו רעש
ואז מלטפת כמו הגלים
היא יודעת לגעת
ועד שהגעת

לא נגעו בי שנים
כמו שבי נגעת
את מה שבפנים
לא יסבירו גם אלף שירים
איך שאתה באת
כל רגע איתך
מנצח הכל בחיים

אהבה כמו שלנו
נותנת ללב להרגיש באמת
לאהוב בכל רגע
לרצות את הנצח מבלי לפחד

היא עושה לנו שקט
לפעמים גם צועקת
בסוף זה נעים
היא יודעת לגעת
ועד שהגעת

לא נגעו בי שנים
כמו שבי נגעת

הוספת תגובה

Back to top button