פרסומת
אוכללשון המאזניים

ממולדה בטעם פטל ובטעם אננס: לפעמים עדיף לא להישען על נוסטלגיה

ממולדה, חטיף שוקולד ממולא. בעבר היו מוכרים ממולדה שוקולד מריר בטעם מנטה או תפוז, ועכשיו על המדף ממולדה בטעם פטל ובטעם אננס, גלו מה חשבנו.

לא פעם, חברות ענק בישראל ובעולם מוציאות מהדורות מיוחדות של מוצרים מן העבר. הפעם זו "עלית" שמנסה לנפנף את האבק מן ה-"ממולדה", ומשחררת גרסה של החטיף ממולדה בטעם פטל ובטעם אננס.

ממולדה תמיד היה חטיף שנוי במחלוקת, הגרסאות הראשוניות של המוצר היו יותר הגיוניות מבחינת שילובי טעמים. היתה ממולדה שוקולד מריר עם מלית בטעם מנטה, וממולדה שוקולד מריר עם מלית בטעם תפוז, אלו ישבו על אוהבי הטעמים המוכרים גם כך, רק במעבר לקרם.

כעת מגיעים אלינו מן המותג "עלית" של שטראוס, שני טעמים חדשים: ממולדה בטעם פטל ו-ממולדה בטעם אננס. שני הטעמים למרות הקונוטציה הקייצית, יוצאים דווקא לקראת החורף שכן זו עונת ממולאי השוקולד מכיוון שהקיץ הישראלי ממיס את ציפוי השוקולד שהופך משנה לשנה ליותר דק כך מרגיש.

ממולדה בטעם פטל של עלית | צילום: ליאור באייר
ממולדה בטעם פטל של עלית | צילום: ליאור באייר

ממולדה בטעם פטל

ראשון בדקנו את חטיף שוקולד החלב עם מלית קרם בטעם פטל, מי שמכיר את בר שוקולד החלב של עלית עם מלית הקרם בטעם תות וודאי יזהה מיד עם פתיחת העטיפה את הריח המוכר. אך כאן, הריח הוא חזק יותר, עוצמתי ולא לחיוב. עם הביס הראשון מורגש כי ציפוי השוקולד אכן הצטמק, והמלית כשמה כן היא "בטעם פטל", מווסת החומציות של הטועם שהכין את המוצר כנראה שחוק. הטעם היה עז וחמוץ. הצבע לא כשל פטל, הטעם לא כשל פטל, אולי כשל תרכיז מיץ פטל לפני מהילה במים. הציון שקיבלה מאיתנו ממולדה בטעם פטל:

פרסומת
דירוג: 1 מתוך 5.
ממולדה בטעם אננס של עלית | צילום: ליאור באייר
ממולדה בטעם אננס של עלית | צילום: ליאור באייר

ממולדה בטעם אננס

חטיף שוקולד חלב במילוי קרם אננס, דווקא כאן אני קצת כועס על חוסר התעוזה של עלית. טעם אננס אם היה עדין ומרומז יכל היה לעבוד היטב עם חטיף שוקולד מריר, אבל עלית כנראה חיפשו יותר טרנד שהוא "קראוד-פליזר", מאשר לייצר חטיף שוקולד לטווח הארוך שיוכל לעבוד. הטעם של מלית הקרם בטעם אננס פשוט לא עובדת עם שוקולד החלב, הטעמים מלאכותיים ולא יוצרים נעימות בחלל הפה, אלא תחושת אל בלע. הציון שקיבלה מאיתנו ממודלה בטעם אננס:

דירוג: 1 מתוך 5.

כתבות קשורות

הוספת תגובה

Back to top button