פרסומת
חדשות טלוויזיהטלוויזיהתרבות

הודעה אדומה: הסרט הכי נצפה של נטפליקס ביממה הראשונה

"הודעה אדומה" (Red Notice) מדווח על ידי נטפליקס כסרט הנצפה ביותר בכל הזמנים ביממה הראשונה ליציאתו. המבקרים חלוקים למול הקהל על הסרט הכי נצפה.

נטפליקס הודיעה באופן רשמי כי הסרט "הודעה אדומה" בכיכובה של השחקנית הישראלית גל גדות, הוא הסרט עם מספר הצפיות הגבוה ביותר בתולדות נטפליקס ליממה הראשונה. דבר אשר מצביע על יחסי הציבור והשיווק המצויינים שנעשו לסרט, כך שלמרות הביקורות הקשות והנמוכות שקיבל על ידי המבקרים, דווקא הקהל כן ישב וצפה.

השחקנית והדוגמנית גל גדות | צילום: Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0 , via flickr
השחקנית והדוגמנית גל גדות | צילום: Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0 , via flickr

השחקנית והדוגמנית הישראלית גל גדות (36) פרסמה בתגובה על ההודעה בחשבון האינסטגרם שלה: "זה מדהים! מה אני יכולה להגיד, אתם הצופים הכי טובים שיש והסיבה שבגללה אנחנו עושים את הסרטים האלה. כל כך אסירת תודה ומתרגשת!".

הנתונים המרשימים התקבלו עד כה מ-190 טריטוריות ברחבי העולם בהם עלה הסרט לצפייה דרך שירות הסטרימינג נטפליקס, בנוסף קהל הצופים דירג ב-92% מן המקרים את הסרט לחיוב עם לייק.

השחקן ראיין ריינולדס | צילום: Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0 , via flickr
השחקן ראיין ריינולדס אשר משחק בסרט "הודעה אדומה" את דמותו של בות' | צילום: Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0 , via flickr

השחקן ראיין ריינולדס גם הוא הגיב לחדשות המשמחות בחשבון האינסטגרם שלו: "וואו, הודעה אדומה עם יום הפתיחה הגדול ביותר אי פעם לסרט בנטפליקס. כל הכבוד לכל הצוות!".

פרסומת

דוויין ג'ונסון השחקן הראשי השלישי מן הטריו, גדות-ריינולדס-ג'ונסון, קיבל את ההודעות על הפתיחה המרשימה באמצע אימון וצילם סרטון תודה קצר ברגע שהתפנה, אותו העלה לעמוד האינסטגרם שלו:

הנתונים מרשימים מאוד בקרב הצופים, אך צפויים בהחלט עקב יחסי הציבור המטורפים והשיווק המסיבי של הסרט בנטפליקס ומחוצה לו. הסרט בקרב המבקרים נותר שנוי במחלוקת, אצלנו באתר "חס וחלילה" הסרט עבר ביקורת ודורג עם ציון של 1.8 (מתוך 5) – כמעט 2 כוכבים. באתר "רוטן טומייטוז" קיבל הסרט גם כן ציון ממוצע נמוך יחסית של 2 כוכבים בלבד מן המבקרים, באתר "IMDB" הסרט דורג עד כה על ידי הגולשים ב-3 כוכבים בלבד בממוצע.

הוספת תגובה

Back to top button